• Son
ZOUHANGDİAN Kedi kum kabı Açık Pratik Ayrılabilir evcil hayvan kafesi, Güçlü Taşıma Kapasitesi ve Korozyon Direnci

ZOUHANGDİAN Kedi kum kabı Açık Pratik Ayrılabilir evcil hayvan kafesi, Güçlü Taşıma Kapasitesi ve Korozyon Direnci

₺ 66.60

sayı
Tuva'dasın müsait

Eşsiz tasarımı pet dış dünya ile sahne ve etkileşim zevk verir.Pet mobil yuva, kapalı ve açık, seyahat için gerekli.Nefes alabilen, nefes alabilen örgü ile evcil hayvanlar kolayca nefes alabilir.Evcil hayvanların kaybolmasını veya kaçmasını önleyin ve günlük olarak onlara iyi bakın.Bizim dükkana hoşgeldiniz, herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bize ulaşın!. bu mağaza kolay, yüklemek ve disassemble.It açık havada seyahat ederken bile kolayca taşınabilir, yerden tasarruf sağlar.Kendine özgü idrar kokusunu etkili bir şekilde azaltın ve iç mekanı taze tutun.Büyük kedi çöp kutusu büyük kapasiteli olarak tasarlanmıştır.Kedi çöp kutusunun geniş alan tasarımı, kum parçacıklarının düzenli olarak temizlenmesini ve değiştirilmesini kolaylaştırır.İyi tasarlanmış çöp kutusu, kediniz için hak ettiğiniz daha fazla konfor sağlarözelleştirme : Boyut : gösterildiği gibitipi : Pet kafesmalzeme : plastikgüçlü taşıma kapasitesine, korozyon direncine sahiptir ve normal malzemelerin 5 katı olan sağlıklı PP malzeme kullanır.Kapının her iki tarafı da farklı alışkanlıklara göre monte edilebilir ve çift salıncaklı kapı PP plastik ağdan yapılmıştır.Sağlam, güvenli ve aşınmaya dayanıklı.Kutudaki hava sirkülasyonu evcil hayvanlar üzerindeki baskıyı azaltır.Kullanılmadığı zaman, tokanın sökülmesi kolaydır, yerden tasarruf sağlar ve saklanması kolaydır.ambalaj listesi : 1 * Kedi kum kabı Bu ürün hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, tüm sorularınızı cevaplayacağız, mağazamıza hoşgeldiniz.

Beyan Edilen Özellikler

Size:
as shown
Type:
Pet cage
material:
plastic
It has strong bearing capacity, corrosion resistance, and uses healthy PP material, which is 5 times that of ordinary materials. :
Both sides of the door can be installed according to different habits, and the double-swing door is made of PP plastic net. Sturdy, safe and wear-resistant. :
Air circulation in the box reduces pressure on pets. :
When not in use, the buckle is easy to disassemble, save space, and is easy to store. :
packing list:
1*Cat litter box :
If you have any questions about this product, please feel free to contact us, we will answer all your questions, welcome to our shop. :

En İyi Fiyatlar