• Son
Alevsiz Mumlar-Uzaktan Kumanda ile 7 Renk ışık Mum Lamba Seti Düğün Kutlaması için Şarj Tabanı ile birlikte

Alevsiz Mumlar-Uzaktan Kumanda ile 7 Renk ışık Mum Lamba Seti Düğün Kutlaması için Şarj Tabanı ile birlikte

₺ 197.07

sayı
Tuva'dasın müsait

Tam Fonksiyon-zarif şekli vardır, moda stil, simüle alev, destek uzaktan kumanda control.To hem zamandan hem de paradan tasarruf edin, alevsiz mumlarımız tamamen şarj edilebilir!Paket listesinde bir şarj tabanı bulunmaktadır.12 LED mum ve buzlu bardak ile mum Lamba Seti, oda için mükemmel bir ortam yaratmanıza yardımcı olmak için mumu yumuşatan ve dağıtan güzel bir fener efekti oluşturmak için titreyen alevsiz mumların her birinin üzerine yerleştirin!tam işleyen.Dumansız ve alevsiz, çevre dostu ve güvenli olan daha güvenli Simülasyon mum ışığı use.No evde açık bir alev bırakarak kendinizi daha uzun süre endişelendirin.Hayatınızı aydınlatmak için onları en sevdiğiniz süslemelerle birleştirebilirsiniz!.Renkli LED ışıklı Gerçek Alevler gibi, dekorasyon için uygun olan yumuşak ışık,ısı radyasyonu getirmez.Uzaktan, çay ışıklarının içindeki ışıklar dans eder ve tıpkı gerçek bir alev gibi titrer.Yaygın Kullanım-Restoran, aile, düğün, itiraf, parti, tatil dekorasyonu için mükemmel şekilde uygundur.İç mekanlardan dış mekanlara kadar müşterilerimiz, alevsiz mumlarını kullanmayı sevdikleri yerlerin harika görüntülerini paylaştılar.Şartname : Öğe Türü : Mum Lamba Malzeme : Plastik Ağırlık : Yaklaşık. 813g / 28.7 oz Mum Lamba Boyutu : Yaklaşık. 40x46mm / 1.6x1.81in Plastik Bardak Boyutu : Yaklaşık. 1 45x100mm /.77x3. : Mum ışığının altında bağımsız bir anahtardır-3.6 V, Şarj edilebilir 80m Ah Ni-10-12 Saat Kullanma MH Pil Tak Özellikler : ABD Standart 100 1 adet CR2025 Düğme Pil Dahili-240 V, 50/60 Hz Uzaktan Kumanda Pil : 150m Ah LED Işık : Renkli Şarj Süresi : 6-8 Saat Çalışma Süresi : İnşa 9in Mum Lamba Pil : .Güç durumda, ışık devlet ÜZERİNDE "açık" olabilir.Üste yerleştirilen veya alınan ve yerleştirilmiş olabilir, ve buzlu plastik bardak ile dekore edilebilir.Paket listesi : 12 x Mum Lamba 1 x şarj tabanı 12 x Plastik Bardak 1 x Uzaktan Kumanda 1 x Fiş 1 x USB kablosu 1 x ingilizce Kılavuzu Not : 1. Izin lütfen 01 inç hata nedeniyle manuel ölçüm.Anlayışınız için teşekkürler. 2. Monitörler aynı kalibre, fotoğrafları görüntülenen öğe renkli gerçek nesneden biraz farklı gösteriliyor olabilir.Lütfen gerçek olanı standart olarak alın. 3. Şarj olurken mumun altındaki düğmeyi "KAPALI" konumuna getirin.

Beyan Edilen Özellikler

Item Type:
Candle Lamp
Material:
Plastic
Weight:
Approx. 813g / 28.7oz
Candle Lamp Size:
Approx. 40x46mm / 1.6x1.81in
Plastic Cup Size:
Approx. 45x100mm / 1.77x3.9in
Candle Lamp Battery:
Built-In 3.6V, 80mAh Rechargeable Ni-MH Battery
Plug Specifications:
US Standard 100-240V, 50/60Hz
Remote Control Battery:
Built-In 1Pc CR2025 Button Battery, 150mAh
LED Light:
Colorful
Charging Time:
6-8 Hours
Working Time:
10-12 Hours
How to Use:
There is an independent switch at the bottom of the candle lamp. In the case of power, the light can be turned ON in the ON state. It can be placed on the base or taken off and placed at will, and can be decorated with frosted plastic cups. :
Package List:
12 x Candle Lamp :
1 x Charging Base :
12 x Plastic Cup :
1 x Remote Control :
1 x Plug :
1 x USB Cable :
1 x English Manual :
Note:
1. Please allow 01 inch error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :
3. Turn the switch at the bottom of the candle to OFF while charging. :

En İyi Fiyatlar